GIT Consult

Agenturní zaměstnávání

Jedná se o úplné převzetí povinností zaměstnavatele společností GIT Consult. Pracovní smlouva nebo dohoda o pracovní činnosti se uzavírá mezi GIT a „outsourcovaným“ zaměstnancem. Tato služba je klienty GIT Consult nejčastěji využívaná v případě časově omezené potřeby dodatečné pracovní síly, např. v době nárůstu zakázek, v případě dlouhodobé nepřítomnosti kmenového zaměstnance a pod.

GIT zajistí veškeré administrativní náležitosti potřebné k uzavření pracovní smlouvy nebo dohody o pracovní činnosti. Kandidáta pozveme k osobní schůzce, kde obdrží pracovní smlouvu nebo dohodu o pracovní činnosti. Proškolíme jej na Bezpečnost a ochranu zdraví při práci (dále jen BOZP), obdrží zápisník BOZP, dostane od nás pracovní výkaz, na kterém bude evidovat odpracované hodiny, souhrnné informace o pracovním poměru a jeho náležitostech spolu s kontaktními údaji o GIT a přidělených konzultantech. Kandidát s námi podepíše veškeré dokumenty náležící k uzavření pracovního poměru.

GIT provede přihlášení k platbě pojistného za zaměstnance.

GIT objedná zaměstnance ke vstupní zdravotní prohlídce u smluvního zdravotnického zařízení GIT.

Na základě požadavků klienta zajistí společnost GIT agenturnímu zaměstnanci veškeré zaměstnanecké benefity.

Přínos pro Vás

Pracovní smlouva/DPČ se uzavírá mezi GIT a agenturním zaměstnancem.

Poskytneme Vám v co nejkratším čase náhradu za agenturního zaměstnance, se kterým byla z jakéhokoli důvodu ukončena spolupráce

Žádná zbytečná administrativa, budete hradit pouze jednu fakturu měsíčně.

KONTAKTUJTE NÁS

[]
1 Step 1
Jméno a příjmeníname
no-icon
Telefonmobil
no-icon
Vaše zprávamessage
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right