GIT Consult

¨Specialista udržování pojistných smluv

¨Specialista udržování pojistných smluv Publikováno: 08.08.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Telefonické kontaktování a přijímání hovorů od klientů
- řešení udržování pojistných smluv
- Orientace na potřeby klienta
- Zpracování podkladů od klientů v interním systému společnosti

Požadavky

- Výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí, bez vad řeči) nebo slovenského jazyka
- min. vzdělání vyučen/a
- Dobrá znalost práce na počítači
- Aktivní přístup
- Chuť učit se nové věci
- časová flexibilita – práce je na 8,5 hodiny denně v čase 7:00-19:00 (plánované směny)

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s přátelským a otevřeným přístupem
- dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního postupu a rozvoje.
- práci na hlavní pracovní poměr na pracovní smlovu
- Mzda: 19000 - po zkušebce 20 000, po roce další navýšení
- důkladné zaškolení pro výkon práce
- možnost i zkráceného úvazku!
- zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, úrazové pojištění, sportovní aktivity, slevové karty)
- pracovní prostředí v blízkosti centra s výbornou dostupností MHD.

Místo výkonu
Brno
Nástup
1.9.2018/dohodou
Kontaktní osoba
Iveta Pešková