GIT Consult

ABAP programátor

ABAP programátor Publikováno: 18.01.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Participace a práce na projektech - vytváření návrhu řešení, systematický přístup
- Tvorba programů, reportů
- Komunikace s businessem a uživateli
- Monitoring systému

Požadavky

- Pokročilá znalost programovacího jazyka ABAP - objektové programování
- Znalost debugingu programů
- Technická znalost základních modulů systému SAP (účetnictví, logistika, personalistika, plánování údržby, řízení projektů, ...)
- Alespoň základní znalost customizace systému
- Znalost českého jazyka minimálně na komunikační úrovni
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky
- Praxe min. 3 roky se SAP

Výhodou:

- Znalost procesů účetnictví, personalistice, logistice , energetice
- Znalost technologie Web Services

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- Pružnou pracovní dobu
- Firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden
- Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod
- Možnost osobního a profesního rozvoje
- Možnost spolupráce se seniorními specialisty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko