GIT Consult

Administrativní podpora Medical Affairs týmu

Administrativní podpora Medical Affairs týmu Publikováno: 02.11.2018

Global leader in the science of heart valves and hemodynamic monitoring.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Administrativní podpora Medical Affairs týmu. Budete pomáhat s organizací zdravotnických konferencí a s veškerou administrativou s tím spojenou.

Co bude Vaší náplní práce?
- administrativní a logistická podpora plánování nadcházejících událostí - vytváření pozvánek, příprava podkladů
- tvorba a zpracování objednávek a faktur
- zpracování transakcí a plateb
- práce v interních systémech (Cvent, Coupa, ECLM, PESA) - otvírání a zavírání jednotlivých případů, sledování chybějících dokumentů, apod.
- komunikace s klienty a manažery
- objednávání kurýrů
- kontrola nad dodržováním právních a vnitřních předpisů
- správa výkazů o minulých událostech

Požadavky

- pokročilá znalost anglického jazyka
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti v administrativě výhodou
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

- práci v mezinárodním prostředí s denním využitím angličtiny
- spolupráci na 6 měsíců s možným prodloužením
- balíček benefitů - 25 dnů dovolené, stravenky 90 Kč, Flexi Passy, relaxační a sportovní zóna na pracovišti
- místo výkonu práce na Praze 8 - Karlínské náměstí
- nástup: ihned

Region
Nástup
Ihned
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková