Administrativní podpora na částečný úvazek – Pražská energetika

Administrativní podpora na částečný úvazek – Pražská energetika Publikováno: 04.09.2018

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- Budete součástí týmu, který má na starosti smluvní dokumentaci
- Kontrola příchozích smluv, příprava smluv a jejich zpracování, zadávání dat do systému
- Příprava podkladů pro další kolegy
- Administrativní podpora a další ad hoc úkoly

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Běžný uživatel PC
- Zkušenosti v administrativě výhodou

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba, ideálně v dopoledních hodinách
- Spolupráce na pracovní smlouvu na 10 - 20 hodin týdně, práci navíc proplatíme
- Finanční ohodnocení 140 – 150 Kč na hodinu
- 100 Kč stravenky od 5 odpracovaných hodin denně
- Nástup na začátku října
- Moderní, čisté a pohodlném pracovní prostředí v Praze 10

Region
Nástup
říjen 2018
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Lucie Dalekorejová