GIT Consult

Administrátor investičních transakcí

Administrátor investičních transakcí Publikováno: 31.08.2018

Náš klient, významná mezinárodní společnost, která je poskytovatelem finančních technologií pro investování a správu finančních aktiv, aktuálně významně posiluje tým a hledá nové pracovníky kvůli významnému nárůstu finančních transakcí jejich klientů.
Mezi jejich klienty patří např. významné banky, investiční a penzijní fondy.

Náplň práce

V této roli bude Vaší zodpovědností:

Migrace finančních aktiv do investičních platforem, které společnost pro své klienty provozuje.
Správa dat a finančních transakcí.
Procesování distribuce dividend.
Budete pracovat v týmu, komunikovat s kolegy napříč společností, včetně zahraničí.
V této roli se NEjedná o žádný prodej.

Požadavky

- Zájem o výše uvedenou problematiku, ochotu učit se.
- Velmi dobrou znalosti angličtiny- min. na úrovni B2.
- Velmi dobrou znalost excelu.
- Vlohy pro matematiku, zájem o finančnictví, investování apod.

Nabízíme

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Výborné benefity
- Nástup ihned
- HPP
- Možnost karierního růstu
- Pracoviště v centru Brna

Místo výkonu
Brno
Nástup
co nejdříve nebo dohodou
Kontaktní osoba
Marek Haládik