GIT Consult

Agilní coach / SCRUM master

Agilní coach / SCRUM master Publikováno: 08.08.2020

Jedna z největších a technologicky nejvyspělejších finančních institucí. Mějte možnost udávat trendy a nastavovat směr českému bankovnictví.

Náplň práce

- budete ambasadorem agilních přístupů a praxí prověřených postupů
- vývoj atraktivních a inovativních produktů a služeb pro naše zákazníky
- podílet se na nastavování a měření cílů vašeho týmu
- identifikace a odstraňování úzkých míst a překážek
- sdílení svých znalosti a zkušenosti v rámci komunity agilních koučů
- Vašim hlavním úkolem bude pracovat na změně kultury ve svěřeném týmu

Požadavky

- zkušenosti s pozicí Agilní coach nebo SCRUM master
- experta, který má širší znalosti (např. business, transformační projekty, IT)
- srdcaře, co dokáže tým stmelit a motivovat
- parťáka, který bude s týmem na stejné lodi
- bojovníka, který se nespokojí se status quo a neustále tým podporuje na cestě k vyššímu výkonu
- silný tah na branku

Nabízíme

- Roční bonus
- Dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně, 12 dní volna navíc
- Zdravotní volno 5 dnů ročně
- Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) až do výše 28 800 Kč/rok
- Stravenky (v hodnotě 110 Kč za den) plně hrazené zaměstnavatelem
- Cafeteria systém 9.600 Kč (možnost Multisport karty)
- Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
- Vzdělávací a rozvojové akce
- Příležitost zapojit se do rozvoje za použití nových technologií
- Možnost pracovat v agilním týmu

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko