GIT Consult

Analytik informačních systémů

Analytik informačních systémů Publikováno: 07.02.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Analýza uživatelských požadavků a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní, spolupráce na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení
- Práce s interním vývojovým frameworkem
- podpora akceptačních testů a zavádění do vývoje
- komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu systémové dokumentace
- aplikace know-how a zkušenosti s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech

Požadavky

- analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- dobrá znalost SQL, UML
- základní znalost objektového programování (C# a nebo Javascript)
- SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)
- očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost
- znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou je:
- znalost bezpečnostních principů v IT

Nabízíme

- možnost flexibilních úvazků, pružná pracovní doba
- čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
- máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech
- budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
- na účet společnosti si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte
- nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Region
Obor
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko