GIT Consult

Analytik – web API projekty

Analytik – web API projekty Publikováno: 28.11.2019

Největší česká finanční instituce s více než 5 miliony klienty.

Náplň práce

· zkoumat a analyzovat požadavky všech zúčastněných stran, od klienta po vývoj, vytvářet a spravovat datové modely, připravovat dokumentaci
· připravovat specifikace produktu, výkonnostní testy, kontrolovat akceptační kritéria a rozdělovat je do 14 denních pracovních celků (tzv. Sprintů)
· analyzovat a upřesňovat vzájemné závislosti mezi Epics a User stories a jednotlivými dodávkami produkovanými různými squady/triby
· připravovat sérii testovacích skriptů pro funkční/integrační/regresní testování (včetně jejich automatizace), specifikovat rozsah celého testování a aktivně testovat řešení

Požadavky

Máte praktickou zkušenost s vývojem webových API a s navrhováním datových struktur podle architektonických konceptů a vzorů:

· umíte definovat a modelovat webové API
· znáte aplikační architekturu pro API driven development
· víte, jak na uplatnění digitální identity ve webových API řešeních
· máte zkušenosti s návrhem RESTově orientovaných služeb
· setkali jste se s aplikační a procesní analýzou a s návrhem nových řešení

Nabízíme

· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění
· vzdělávací a rozvojové akce
· stravenky (v hodnotě 95 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko