GIT Consult

AP Accountant – 20 hodin týdně

AP Accountant - 20 hodin týdně Publikováno: 05.02.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- zpracování faktur od dodavatelů
- kontrola faktur, kontrola bankovních údajů -> sledování a řešení jakýchkoli nesrovnalostí
- skenování faktur
- zadávání faktur do SAP
- párování faktur s objednávkami
- provádění základních účetních výpočtů
- pomoc s uzávěrkami
- pomoc s administrativními úkoly - zpracování cestovních výdajů zaměstnanců, kancelářských faktur atd.

Požadavky

- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- uživatelskou úroveň práce na PC - především MS Excel (znalost kontingenčních tabulek apod.)
- zkušenosti se SAP výhodou
- praxe s účetnictvím výhodou

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu cca 20 hodin týdně - docházíte dle svých časových možností
- spolupráci na DPČ na jeden rok s možností dlouhodobé spolupráce
- práci v přátelském a profesionálním mezinárodním prostředí
- místo výkonu práce na Praze 8 (přímo na zastávce metra Florenc)
- nástup: ihned

Region
Nástup
Ihned
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková