GIT Consult

Application Test Engineer

Application Test Engineer Publikováno: 29.11.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Do týmu test inženýrů našeho klienta hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování funkčnosti a robustnosti našich řídicích systémů (Control Units – CU).
Co bude náplní Vaší práce?
Vaším úkolem bude testovat firmware na základě funkční specifikace a vytvořit test analýzy, testovací scénáře a test plány tak, abyste odhalili co nejvíce zásadních/kritických nálezů. Jedná se o black box funkční testování a automatické testovaní. K testování budete využívat naše interní simulační nástroje nebo naše training centrum, kde můžete nasimulovat reálný provoz.
Budete součástí jednotlivých projektových týmů R&D oddělení, kde budete úzce spolupracovat s programátory, produktovými specialisty a případně dalšími členy HW týmu.

Požadavky

- Umíte vytvořit testovací scénáře (případně i skripty) pro automatizované testování
- Baví Vás testování, jste kreativní a vymýšlíte nové způsoby, jak produkt otestovat
- Jste absolventem průmyslové školy, nebo vysoké školy elektrotechnické
- Máte základní znalost motorů a energetiky
- Domluvíte se anglicky a dokážete psát dokumenty v angličtině
- Máte základní znalosti programování (například v Pythonu) a chuť programovat

Nabízíme

- Zajímavou práci v mezinárodní společnosti se sídlem v Praze, Holešovicích
- Osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
- Prostor pro Vaši kreativitu, samostatnost a zodpovědnost
- Příjemné pracovní prostředí a řadu sportovních/společenských akcí
- Zaměstnanecké benefity zahrnující například 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office, stravenky a další

Region
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko