GIT Consult

Asistentka vedení firmy & HR podpora

Asistentka vedení firmy & HR podpora Publikováno: 09.08.2018

Pro našeho významného klienta - výrobní společnost v Jablonci nad Nisou - hledáme pro vedení společnosti šikovné a organizačně zdatné kandidáty/tky na pozici:

Náplň práce

Nápln práce?
Vyřizování administrativy, telefonátů, emailů
Zpracování firemní korespondence
Komunikace se státní správou, bankami
Vedení podkladů pro personální agendu – aktualizacce databáze zaměstnanců, příprava pracovních smluv
Příprava podkladů pro mzdy – kontrola docházky, pracovních výkazů
Vedení pokladny
Organizace služebních cest zaměstnanců a jejich vyúčtování
Organizace školení a firemních akcí
Péče o návštěvy

Požadavky

Koho bychom rádi potkali?
VŠ vzdělání - ekonomického směru - absolventka
1 rok praxe na obdobné pozici výhodou
pokročilou znalost MS Office (funkce v MS Excel, typografické konvence, grafické zpracování)
AJ (psaní na velmi dobré úrovni, mluvení min. na přepojování tel. a uvádění návštěv)
znalost NJ výhodou
zkušenosti s personalistikou výhodou
ŘP sk. B - je aktivní řidič
Vstřícná a proaktivní osobnost

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?
Motivační finanční ohodnocení
13.plat + až polovina 14. platu
5 týdnů dovolené, stravenky 100Kč, mobilní telefon
Zázemí úspěšné společnosti s rodinnou atmosférou
Příspěvek na kulturu a sport do 5.000 Kč ročně
Firemní kurzy AJ
Mobilní telefon

Místo výkonu
Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba
Marcela Slovakova