GIT Consult

B2B Interní Obchodník

B2B Interní Obchodník Publikováno: 09.03.2019

Naším klientem je zasilatelská společnost působící v oblasti elektroniky.

Náplň práce

- zodpovědnost za svěřené portfolio zákazníků
- komunikace se zákazníky (telefonicky, písemně)
- tvorba cenových nabídek a zpracování objednávek
- prezentace produktů a služeb společnosti
- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- znalost slovenského pravopisu
- obchodní a logické uvažování, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- proaktivní přístup a orientace na zákazníka
- zkušenost v administrativě podmínkou, praxe v oblasti obchodu výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti s výbornou dopravní dostupností u stanice metra Flora
- práce na plný úvazek na pracovní smlouvu (doba neurčitá)
- možnost kariérního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení a benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, sick days, jazykové kurzy
- nástup ihned či dle dohody

Kontaktní osoba
Radka Juppová