GIT Consult

Backend developer

Backend developer Publikováno: 28.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- práce na vývoji backend části systému v interním vývojovém frameworku
- vedení týmu vývojářů vyvíjejí backend část systému v interním vývojovém frameworku
- koordinace s vývojem UI
- spolupráce na analýze zákaznických požadavků
- návrh architektury backend řešení
- podporu funkčních testů
- tvorbu systémové dokumentace
- spolupráce na projektu se zahraničním zadavatelem

Požadavky

- znalost objektového programování (C#, Java či obdobný jazyk)
- dobrá znalost SQL, UML
- zkušenost s distribuovaným verzovacím nástrojem (používáme GIT,..)
- přehled o integračních technologiích a datových formátech (SOAP, WSDL, XSD, XML, REST, JSON)
- analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, tvorba přehledného kódu
- ochota cestovat a účastnit se prací na zahraničních projektech

Výhodou je:

- zkušenost s vývojem v SCRUM
- zkušenost s vývojem software s podporou více jazykových mutací
- zkušenost s TFS

Nabízíme

- možnost flexibilních úvazků, pružná pracovní doba
- čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
- máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech
- budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
- na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte
- nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko