GIT Consult

BI specialista

BI specialista Publikováno: 03.08.2020

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- Rozvoj reportingu podle požadavků interních zákazníků založených na možnostech SAP BW 7.5 on HANA a SAP Business Objects
- Podpora chodu a rozvoj datového skladu
- Návrh datového toku
- Datová a systémová analýza
- Spolupráce s vývojáři, manažery i koncovými uživateli

Požadavky

- zkušenosti s vývojem reportů v BI nástrojích
- dobrá znalost produktů MS Office – především MS Excel (kontingenční tabulky, …)
- zkušenosti s provozem SAP BW a SAP BO
- datové modelování v SAP BW a SAP BO
- praxe se správou systémů SAP BI
- analytické schopnosti, radost z práce s daty, vnímání souvislostí
- schopnost komunikace s programátory i s koncovým uživatelem
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti
- kladný vztah k novým technologiím
- prezentační dovednosti
- schopnost týmové spolupráce
- znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky

Výhodou je:
- alespoň uživatelská znalost SAP R/3, SAP CRM, SAP IS-U
- zkušenost se správou databází

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- pružnou pracovní dobu
- firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden
- výjimečný program zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 24 000 Kč (k využití na sport, kulturu, rekreaci, zdravotní péči, vzdělávací kurzy, úhradu spotřeby elektřiny a plynu, apod.)
- odměny z hospodaření společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- možnost spolupráce se seniorními specialisty
- práci se špičkovými technologiemi

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko