GIT Consult

Brigáda – Sázení sazeniček zelí

Brigáda - Sázení sazeniček zelí Publikováno: 13.04.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Výpomoc při sázení zelí (doplňování sazenic do sázecího stroje)
- Dosazování chybějících sazenic
Pracovní doba:
- Brigáda na 2-4 pracovní dny v týdnu od 23. dubna 2018 a další dosadba za cca 2 týdny opět 2-4 pracovní dny
- Prac. doba od rána 8 hod. práce

Požadavky

- Spolehlivost a aktivní přístup
- Fyzickou kondici odpovídající charakteru práce - celý den práce na poli

Nabízíme

- Práci na čerstvém vzduchu
- Práci u známého zpracovatele zelí
- Mzda: 95 Kč/hod + stravenky v hodnotě 90 Kč za odpracovaný den
- Nátup: od 23. 4. 2018

Místo výkonu
Brno
Nástup
23. dubna
Typ zaměstnání
Part-time
Kontaktní osoba
Iveta Pešková
Omlouváme se, momentálně řešíme technické problémy s odesíláním emailů na této stránce. Pokud nás chcete kontaktovat nebo zaslat vaše CV, napište nám prosím na email office@gitisit.cz. Vaši žádost zpracujeme co možná nejdříve. Děkujeme za pochopení!
We are sorry but at this moment we are experiencing some technical issues. If you want to contact us or send your CV, please use an email office@gitisit.cz. We will process your application as soon as possible. Thank you for your understanding!
  upload file ... Limit reached, delete at least one file below to add more.

V intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti GIT Consult Czech s.r.o., IČ: 264 21 585, sídlo Fügnerovo náměstí 1808/3, 120 00 Praha jakožto správci pro účely zprostředkování zaměstnání a dále pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance u této společnosti nebo jejích klientů. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání mých osobních údajů správci. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude výše uvedená společnost provádět prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem poučen o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány.