GIT Consult

Business / IT architekt

Business / IT architekt Publikováno: 08.06.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- Budete se podílet na tvorbě skupinové strategie (za region CEE) a střednědobých plánů aktivit v oblasti IT pro oblast financí
- Účastnit se procesu definování a schvalování projektů
- Podporovat zahajování aktivit (identifikace a popis změn nebo problémů, příležitostí a příprava projektových záměrů)
- Připravovat business koncepty v oblasti IT pro finance týkající se cílové architektury
- Komunikovat s businessem v rámci regionu CEE, ohledně zamýšlených business strategií, změn a jejich možné IT podpory
- Samostatně řídit architekturu u implementačních projektů, pro různé oblasti businessu a IT
- Spolupracovat při definici požadavků, jejich analýza a zpracovávání návrhů řešení na konkrétní řešené problematiky

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického nebo IT směru (výhodou)
- Min. 5 let pracovních zkušeností
- Zkušenost s projektového řízení, consultingu je velkou výhodou
- Schopnost pochopit a komunikovat požadavky businessu
- Schopnost koordinovat a vést projektový tým, velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti
- Zkušenosti s návrhem řešení IT architektury ve středních, nebo větších společnostech
- Zkušenost z pojišťovnictví nebo bankovnictví je výhodou
- Dobrá orientace v IT technologiích a metodikách, znalost trhu a trendů, SAP, TAGETIK výhodou
- Zkušenost s životním cyklem aplikace (návrh, vývoj, test, provoz, údržba)
- Velmi dobrou angličtinu (C1)

Nabízíme

- Velmi přátelský a pohodový tým a skvělého manažera
- Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
- Zázemí silné finanční skupiny, mezinárodní prostředí, využití angličtiny
- Skutečnou podporu profesního i osobního růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé benefity (25 dnů dovolené, 5 dnů osobního volna, 2 dny volna na charitu, 3 dny volna pro čerstvé tatínky, posilovna zdarma přímo v budově, stravenky, příspěvek na volný čas 12.000 Kč za rok, příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a rodinné akce, výrazné slevy na vlastní produkty atd.)
- Pracovní pozici v globálním týmu
- Multisport karta
- Program Cafeterie
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce
- Firemní notebook a služební telefon

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko