GIT Consult

C++/C# Developer‚ specialista zpracování obrazu

C++/C# Developer‚ specialista zpracování obrazu Publikováno: 26.11.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Klient, česká společnost zaměřená na prodej a odborné poradenství v oblasti laboratorní diagnostiky hledá nového kolegu na pozici Developera a specialistu zpracování obrazu s možností výrazného Home Office (po zapracování)

Popis pracovní činnosti:
- Údržba (40%) a vývoj (60%) diagnostického software
- Rozšiřování funkcionality a opravy chyb existujících softwarových řešení
- Návrh a implementace analytických algoritmu
- Zpracování obrazu (z vývoje nové funkcionality přibližně 60-70% představuje zpracování obrazu)

S jakýma technologiemi se u nás setkáš:
- C++ a C#
- Bylo by fajn, kdybys měl zkušenosti s vývojem pro .NET platformu
- Výhodou znalost WPF
- Jelikož budeš pracovat s videem, bylo by fajn kdyby ses orientoval v algoritmech zpracování obrazu
- algoritmy, které pracují nad obrazovými daty (filtrování obrazu, barevné transformace, segmentace, úprava jasu a barev obrazu, otáčení obrazu, detekce objektu v obraze (např. na základě barvy))
- Velkou výhodou je znalost počítačové knihovny OpenCV
- Pozice je vhodná i pro absolventy

Co můžeš čekat za svou práci:
- Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí (víc jak 25 let na trhu)
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Zaškolení a odborný růst
- Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice*
- Dovolená navíc až 2 týdny
- Možnost Home Office (po zaškolení klidně 2 + 3)
- Flexibilní pracovní doba
- Proplacení školení dle vlastního výběru (pokud budou souviset s prací/budou přínosem)

*finanční ohodnocení záleží na senioritě kandidáta:
-> junior - 30-50k/CZK
-> middle/senior - od 50k/CZK

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Marek Haládik