GIT Consult

Data Center Business Consultant

Data Center Business Consultant Publikováno: 08.08.2020

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Konzultační činnost v oblasti architektur moderních datových center
- Příprava a návrh designu komplexních řešení informačních systémů z pohledu datových center (network, compute, storage, bezpečnost)
- Ve spolupráci s obchodními zástupci hledat příležitosti pro další obchodní rozvoj, konzultace a dodávky v oblasti datových center
- Představovat vizi, pojetí a řešení společnosti v oblasti moderních datových center a to nejen směrem k našim zákazníkům, ale i v rámci rozšiřování interního povědomí o koncepci a směřování v této oblasti
- Analyzovat business požadavky zákazníka a transformovat je do technologických zadání projektových záměrů a návrhů řešení
- Určovat technologické směřování a dávat doporučení pro projektové týmy v roli architekta s cílem zajistit adekvátní cenově efektivní implementace schválených technologií
- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na datacentrová řešení, účast na jednáních a na tvorbě nabídek

Požadavky

- Máš zkušenosti minimálně 3 roky na stejné nebo obdobné pozici (zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT)
- Máš expertní znalost designu a návrhu datových center s ohledem na business požadavky a business continuity
- Jsi businessově orientovaný s „out-of the box“ myšlením, máš obchodní talent
- Udržuješ si relevantní znalosti a přehled v klíčových doménách jako je computing, storage, networking a bezpečnost
- Sleduješ klíčové technologické a inovační trendy v oblasti datových center a dokážeš kriticky zhodnotit technologie dostupné na trhu
- Rozumíš hlavním virtualizačním technologiím (VMware, Hyper-V, KVM) a máš prakticky využitelné znalosti o klíčových cloudovým platformám (Azure, Amazon, Google)
- Chápeš principy a koncepci softwarově definovaných data center, principy zavedení orchestrace a automatizace v řízení a provozu infrastruktury a orientuješ se v cloud-native problematice
- Hovoříš anglicky na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Výhodou: osobní certifikace z oblasti datacentrových technologií (Cisco CCIE DC, VMware VCAP) a/nebo enterprise architektury (např. TOGAF, COBIT)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Placené certifikace a kariérní rozvoj
- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Firemní kurzy angličtiny
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
- Firemní akce

Čeho si u nás nejvíce cení naši zaměstnanci?

- Stabilního zázemí s možností seberealizace a osobního rozvoje
- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry
- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko