GIT Consult

Data Center Consultant

Data Center Consultant Publikováno: 08.08.2020

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Konzultační činnost v oblasti infrastruktury moderních datových center
- Příprava a návrh designu komplexních řešení informačních systémů z pohledu datových center (network, compute, storage, bezpečnost)
- Analyzovat business požadavky zákazníka
- Participace na technologických projektech v prostředí datacenter
- Budeš zodpovědný za virtualizací všech datacenter komponent
- Automatizace a orchestrace ICT prostředí klienta

Požadavky

- Vynikající znalost Cisco technologií na úrovni CCNP, IOS, IOS-XE, NX-OS, UCS, ACI
- Dobrá znalost konceptů, trendů, standardů a protokolů datacenter
- Dobrá znalost infrastruktury v prostředí VMware vSphere
- Zkušenosti s návrhem a implementací infrastruktury pro datové centra
- Dobrá znalost konceptů, standardů a protokolů podnikové sítě, zkušenosti s designem a implementaci
- Hovoříš anglicky na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Placené certifikace a kariérní rozvoj
- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Firemní kurzy angličtiny
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
- Firemní akce

Čeho si u nás nejvíce cení naši zaměstnanci?

- Stabilního zázemí s možností seberealizace a osobního rozvoje
- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry
- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko