GIT Consult

Datový architekt

Datový architekt Publikováno: 06.12.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Definice strategie a standardů datové architektury ve společnosti, její řízení a údržba
- Odpovědnost za datový model IS v souvislosti s business procesy
- Definice metodik pro správu dat a kontrola jejich dodržování
- Odpovědnost za kompatibilitu (interoperabilitu) dat v informačních systémech
- Spolupráce s ostatními týmy a kolegy ve společnosti– business a IT
- Podílet se na přípravě technické specifikace řešení – datové architektury.
- Zodpovědnost za návrh nových datových komponent v souladu s Enterprise architekturou
- Tvorba a údržba standardní dokumentace datových modelů
- Zodpovědnost za kompletnost a konzistenci datové architektury / modelů a mapování na základě požadavků z businessu

Požadavky

- VŠ / SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 3 roky
- Komunikační dovednosti - jak s IT, tak i business kolegy
- Schopnost řešit problémy v týmu a umět si vhodně stanovovat priority v rámci projektů
- Orientace v nových technologiích
- Orientace v retail prostředí je výhodou
- Znalost a zkušenost v používání principů ITIL a TOGAF je výhodou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Garanci 13-tého platu
  • Po zapracování 25 dní dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost home office
  • Zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko