GIT Consult

Datový specialista DWH/BI

Datový specialista DWH/BI Publikováno: 08.10.2018

Prestižní finanční instituce působící na českém kapitálovém trhu.

Náplň práce

Tým datových specialistů se věnuje řízení informací na úrovni architektury, bezpečnosti i rozvoje a správy datového skladu. A protože na dodávce kvalitních dat je závislá většina procesů společnosti, jde o zásadní.
Běžně se setkáte s činnostmi jako zajišťování sběru, zpracování, řízení a distribuci dat nebo informací a provoz i rozvoj datového skladu.
Denně budete zkoumat:
- specifika databázového systému Teradata
- způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
- data pomocí reportů v nástroji Cognos
- Big Data platformy

Co budete dělat?
- optimalizovat tabulky a skripty
- řešit provozní incidenty
- zlepšovat procesy
- reporting
- komunikace s non-IT kolegy

Požadavky

Hledáme zkušené a ostřílené specialisty, ale i méně zkušené a nadšené juniory, kteří chtějí pracovat na největších datových skladech v Evropě. Nabízíme i zkrácené úvazky!
Co musíte nutně splňovat:
- základní nebo pokročilou znalost SQL (MS SQL, My SQL…)
- logické a analytické myšlení
- zájem o oblast DWH

Co je výhodou:
- předchozí zkušenost v oblasti Business Intelligence, Data warehouse, Big Data nebo Data Integration

Nabízíme

Benefity společnosti jsou poskytované prostřednictvím systému Cafeterie, proto si každý zaměstnanec může zvolit takovou kombinaci, která jemu a jeho blízkým vyhovuje nejvíce.

Mezi tyto volitelné benefity patří
- 5 týdnů placené dovolené
- Plně hrazené stravenky
- 2 dny sickdays
- Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření
- 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti

Mezi další výhody práce pro klienta patří:
- Nastavený systém vzdělávání a odborného kariérního růstu
- Pružná pracovní doba a možnost využití Home office

Region
Obor
Nástup
dohodou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko