GIT Consult

DevOps Engineer

DevOps Engineer Publikováno: 08.10.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Náš klient, oficiální distributor OpenStacku, by rád posílil svůj Linux DevOps team. Společnost se zabývá vytvářením interních cloudů pro velké klienty. Budete se účastnit celého cyklu produktu – od implementace přes packaging až po deployment. Řešení jsou nasazována vzdáleně.

Požadavky

Hledáme znalce Pythonu (případně Ruby nebo Javy), který zná Linux jako své boty. Měl bys ses vyznat v cloudových řešeních, ideálně OpenStacku, a používat tooly na konfigurování systémů (Puppet, Chef, Ansible…). V teamu se také pracuje s gitem. Další skriptovací jazyk výhodou.

Náš ideální kandidát má technické VŠ vzdělání a hovoří plynně česky nebo slovensky. Role vyžaduje komunikační a analytické dovednosti. Důležitější, než úzká specializace, je všeobecný přehled v IT.

Nabízíme

Nabízíme prostředí menší české firmy, které záleží nejen na Vašich znalostech, ale hlavně potenciálu a chuti učit se novým věcem. Team je mladý - příležitost dáme i šikovným absolventům a juniorům. Pokud v práci obstojíte, budete mít možnost věci skutečně ovlivnit.

Společnost nabízí velmi dobré finanční ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.

Region
Obor
Nástup
dohodou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko