GIT Consult

Digital Project Manager

Digital Project Manager Publikováno: 23.06.2020

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je mezinárodní farmaceutická společnost.

Náplň práce

- příprava a vedení digitálních projektů s přesahem na marketing
- příprava materiálů a rozpočtů pro jednotlivé projekty
- úzká spolupráce s odděleními napříč firmou
- monitoring a příprava reportů Adobe Analytics, Tableau a pod.
- spolupráce s interními i externími týmy při přípravě a implementaci digitálních projektů

Požadavky

-min. dvouletá zkušenost s vedením digitálních projektů
- zkušenost s organizací a vedením marketingových projektů a kampaní
- VŠ vzdělání v IT nebo marketingu
- velmi dobrou znalost angličtiny
- výborné komunikační a organizační dovedosti

Nabízíme

- být u toho
- možnost aktivně využívat znalosti a zkušenosti
- pracoviště v centru Prahy
- příjemnou atmosféru na pracovišti
- zajímavý plat a škálu benefitů

Kontaktní osoba
Jaroslava Tyllerová