GIT Consult

Elektromechanik

Elektromechanik Publikováno: 04.02.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Kompletování a propojování součástek do speciálních nástaveb na nákladní auta
- Pájení, řezání a vrtaní
- Práce v týmech o 4-5 lidech (mix zámečníci + elektro)
- Pokud ovládáte AJ, tak byste byl využit i na servisy v zahraničí (nejčastěji Evropa) cca 1x za 2 měsíce
- Vytváření a hledání nových řešení, protože každé auto i zakázka je jiná
- Setkáte se s nejnovější Mercedes, DAF či Scanii.

Požadavky

- Vzdělání či praxi v oboru
- Nadšení pro elektro
- AJ výhodou ne podmínkou
- Nástup nejlépe IHNED, případně dohodou

Nabízíme

- Pětidenní pružnou pracovní dobu od 6:30-7:00 do 15:00-15:30
- 5 týdnů dovolené
- Jazykové kurzy, teambuildingy
- Poznávat svět v rámci služebních cest
- Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
- Benefit program, který můžete využít na wellness, fitness, lékárny, kulturní akce, aj..
- Náborový příspěvek
- Příplatky za přesčasy
- Pozitivní atmosféra na pracovišti + individuální přístup

Místo výkonu
Moravany,  664 48
Obor
Nástup
Ihned, případně dohodou
Mzda
26000-31000CZK
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová