GIT Consult

Elektronik/mechatronik/elektromechanik

Elektronik/mechatronik/elektromechanik Publikováno: 11.09.2018

Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Slatině, dodavatel dílů pro automotive.

Náplň práce

- Samostatné provádění diagnostiky, vytipování dílů, oprav a komunikace s dodavateli
- Projektové vedení přestaveb strojů a úprav automatizace
- Ochota provádět i mechanické opravy výhodou
- Zkušenost s prováděním běžné administrace skladového hospodářství a záznamů údržby
- Občasné programování PLC za účelem optimalizace stávajících programů a nových projektů
- Schopnost vnímat detail, vést si záznamy
- Týmová spolupráce - komunikace s dodavateli a kolegy v Německu (mateřský závod)

Požadavky

- Vzdělání v oboru: elektronik, mechatronik, elektromechanik
- Relevantní praxe v oboru min. 6-8 let
- Pokročilá znalost jakéhokoli ze standardních PLC řídících systémů
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (orientace v technické dokumentaci, telefonická komunikace i přes email)
- Výhodou je pokročilá znalost alespoň jednoho z následujících CNC řídících systémů: Sinumeric, Fanuc, Mitsubishi, Heidenheim, popř. jiného standardního řídícího systému
- Výhodou je znalost principů FMEA nebo Lean Six Sigma výhodou

Nabízíme

- HPP na dobu neurčtitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení - závislé i od Vaší praxe
- firmení benefity
- Možnost kariérního růstu

Místo výkonu
Brno
Obor
Nástup
ihned nebo po dohodě
Mzda
výborné mzdové podmínky, dle zkušeností
Kontaktní osoba
Iveta Pešková