GIT Consult

Fakturant/ka – bez jazyků!

Fakturant/ka - bez jazyků! Publikováno: 11.09.2020

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro Pražskou energetiku hledáme kandidáty do fakturačního oddělení. Na této pozici jazyky nepotřebujete!

Co bude vaší náplní práce?
- Příprava podkladů pro fakturaci
- Řešení reklamací spojených s vystavenými fakturami
- Likvidace faktur
- Evidence a aktualizace dat v systému SPP

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Znalost MS Office na uživatelské úrovni
- Zkušenosti z oblasti energetiky jsou velkou výhodou
- Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

- Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- Pracovní dobu 37,5 hodin týdně s pružnou docházkou
- Nástup: 1.10.2020
- Pracovní smlouvu zatím do 31.12.2020 s možností prodloužení
- Pracoviště na Praze 10 - Na Hroudě 19

Region
Nástup
1.10.2020
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Sierra