GIT Consult

Firemní recepční + administrativa s AJ

Firemní recepční + administrativa s AJ Publikováno: 26.02.2019

Významný mezinárodní poskytovatel platebních karet se sídlem v Praze 1.

Náplň práce

- starost o chod a vedení recepce
- vyřizování telefonických hovorů, zapisování vzkazů, správa pošty
- objednávání kancelářských potřeb, kurýrů atd.
- administrativní podpora Operations oddělení - příprava podkladů, prezentací, tabulek

Požadavky

- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
- profesionální a reprezentativní vystupování

Nabízíme

- možnost dlouhodobé spolupráce na zkrácený úvazek - 22,5 hodin týdně, docházku si plánujete dle svých časových možností
- mzdové ohodnocení 140 Kč/hodina
- benefity: stravenky, Multi Passy, 5 týdnů dovolené
- pracoviště v centru Prahy - Nové Město, v blízkosti metra Náměstí Republiky
- nástup: druhá polovina března

Region
Nástup
Druhá polovina března
Mzda
140 Kč/hodina
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková