GIT Consult

Firemní recepční s ANGLIČTINOU – 16 hodin týdně

Firemní recepční s ANGLIČTINOU - 16 hodin týdně Publikováno: 21.07.2020

Významný mezinárodní poskytovatel platebních karet se sídlem na Praze 1.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost z oblasti financí hledáme recepční na poloviční úvazek s docházkou 16 hodin týdně. Zkušenosti žádné nepotřebujete, důležitá je alespoň středně pokročilá angličtina a příjemné vystupování!

Co vás na pozici čeká?
- zajištění chodu recepce
- starost o návštěvy společnosti, dohled na zasedacími místnostmi
- vyřizování telefonických hovorů, zapisování vzkazů
- správa příchozí a odchozí pošty
- objednávka kancelářských potřeb, kurýrů, taxíků apod.
- administrativní podpora kolegů - příprava podkladů, prezentací, tabulek atd.

Požadavky

- minimálně středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem - budete jí používat denně
- znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
- znalost práce na PC a s MS Outlook, Word a Excel - stačí základní uživatelská úroveň, makra a kontingenční tabulky nebudete potřebovat
- příjemné a pozitivní vystupování, pečlivost, samostatnost
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

- spolupráci na pracovní smlouvu na zkrácený úvazek - 16 hodin týdně, docházka cca 2-3 dny v týdnu od 8:00 do 15:00
- nástup: 17. 8. 2020
- benefity: stravenky, Flexi Passy a 5 týdnů dovolené
- pracoviště v centru Prahy - v ulici Na příkopě (poblíž metro Náměstí Republiky nebo Můstek)
- možnost dlouhodobé spolupráce a místo ve stabilní mezinárodní firmě
- denní využití angličtiny

Region
Nástup
17. 8. 2020
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Sierra