GIT Consult

Fullstack Developer pro cloud

Fullstack Developer pro cloud Publikováno: 04.03.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Vývoj cloud řešení pro mezinárodního klienta.

Požadavky

Práce s cloud platformami:

· AWS (Amazon Web Services)
· GCP (Google Cloud Platform)
· Azure
Hledáme do týmu (aktuálně 60+ IT specialistů) fullstack developery, kteří mají praktickou zkušenost s vývojem pro kteroukoli z těchto tří cloudových platforem.

V cloudech aktuálně řešíme:
· S3
· RDS (Aurora, MySQL, PostgreSQL)
· Dynamo DB
· Cognito aka OIDC + SAMLv2
· Lambda
· EC2 (Elastic Block Storage + Instance)
· Kinesis
· App stream
· CloudFoundation
· CloudFront
· a ještě mnohem více...

Pracujeme mimo jiné s:
· Java1.8
· React16
· Bootstrap4
· CQRS + EventSourcing
· NodeJS
· Pootle

Nabízíme

Pracovní podmínky

· Možnost pracovat na IČ (mandátní smlouva) nebo formou klasického pracovního poměru (dle přání zaměstnance)
· Klouzavá pracovní doba 8,5 hodiny (nástup musí být mezi 7:00 do 10:00)

Zaměstnanecké benefity

· až 6 dnů odborných kurzů ročně
· práce v zavedené a stabilní IT firmě - na trhu působí již více než 20 let
· zaměstnavatel je držitel mezinárodního certifikátu nejvyšší důvěryhodnosti AAA

· podpora profesního rozvoje, včetně získávání odborných certifikátů
· jazykové kurzy přímo na pracovišti pod vedením kvalifikovaných lektorů· stravenky
· příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění
· Multisport karta
· pravidelné firemní snídaně
· oblíbené firemní akce během celého roku
· 3 sick days
· relax room na pracovišti pro duševní i tělesnou regeneraci
· superkávovar a ovoce na pracovišti

Region
Obor
Nástup
domlouvou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko