GIT Consult

GL Accountant s angličtinou

GL Accountant s angličtinou Publikováno: 12.01.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- vedení účtů
- ověřování nesrovnalostí na účtech
- rekonciliace
- podílení se na měsíčních a ročních závěrkách
- účast na přípravě reportů
- spolupráce a komunikace s klienty, auditory, úřady, ústředím
- příprava podkladů pro audity
- analýza a zdokonalování stávajících procesů

Požadavky

- pokročilá úroveň anglického jazyka, ruský jazyk výhodou
- zkušenosti v oblasti účetnictví - znalost standardů IFRS, znalost principů GAAP výhodou
- pokročilá úroveň MS Excel
- zkušenosti s účetními programy - znalost SAP výhodou
- schopnost dobře pracovat pod tlakem a dodržovat lhůty

Nabízíme

- práci v mezinárodním prostředí s denním využitím angličtiny
- smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- možnost kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- balíček benefitů - Multisport kartu, sick days, vzdělávání, teambuldingové aktivity
- místo výkonu práce na Praze 5 - Radlice
- nástup: ihned nebo dohodou

Region
Nástup
Ihned / dohodou
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková