GIT Consult

Hardware developer

Hardware developer Publikováno: 05.03.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Do týmu vývojářů hardware hledáme nového šikovného kolegu, který pomůže s vývojem elektroniky řídicích jednotek distribuované výroby energie.
Čeká Tě kompletní vývoj HW od prvotní analýzy a zadání až po konečnou validaci. Pro návrh používáme Altium Designer.
Aby šlo vše jednodušeji, má klient vlastní laboratoř vybavenou zařízeními pro EMC a klimatické testy a spoustu dalších vychytávek.

Požadavky

- Máš titul z vysoké školy elektrotechnické, nebo jiné vysoké školy technického směru
- Máš zkušenosti s návrhem analogových a digitální obvodů
- Víš, jak vytvořit schéma a navrhnout DPS
- Dokážeš oživit design a připravit ho pro výrobu
- Baví Tě návrh elektroniky
- Domluvíš se anglicky

Nabízíme

- Přátelská atmosféra s fajn kolegy, kteří se zabývají vývojem, testováním a certifikacemi a přípravou pro výrobu.
- Benefity přizpůsobujeme potřebám našich zaměstnanců.
- Nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, flexibilní pracovní dobu, home office, stravenky a další...

Region
Obor
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko