GIT Consult

IT Administrátor

IT Administrátor Publikováno: 14.09.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

Máš vystudovanou školu v oblasti IT? Hledáš pracovní uplatnění, kde si můžeš teorii ozkoušet v praxi a naučit se novým věcem? Pokud ano, tak hledáme právě tebe.

Pro našeho významného klienta hledáme zájemce o pozici IT Administrátor s místem výkonu práce v Plzni.

Co tě u nás čeká?
- Staneš se IT podporou pro interní zaměstnance globální firmy
- Podle potřeby budeš komunikovat s kolegy ze zahraničních IT oddělení
- Vykonávat obvyklé činnosti IT Supportu, tzn:
Instalovat a připravovat výpočetní techniku
Řešit běžné problémy se SW a HW
Reinstalovat OS
Pravidelně obměňovat výpočetní techniku
Řešit další IT požadavky uživatelů

Požadavky

Koho hledáme?
- Absolventa SŠ nebo VŠ technického směru
- Nadšence do technologií - kandidáta se znalostí operačních systémů Windows na pokročilé uživatelské úrovni
- Očekáváme znalost HW a MS Office
- Základní přehled v síťových technologiích
- Obecnou orientaci v IT
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Ochotu učit se novým věcem a chuť se rozvíjet

Nabízíme

- Příležitost nastartovat kariéru v IT a postupné přebírání složitějších úkolů
- Stabilního zaměstnavatele - možnost pracovat pro jednu z největších finančních institucí v ČR
- Možnost využití anglického jazyka
- Práci na plný úvazek na dobu určitou, ale pokud se osvědčíš, rádi s tebou spolupráci dále prodloužíme
- 5 týdnů dovolené, 100 Kč stravenky, sick days a flexi passy
- Nástup dohodou

Místo výkonu
Plzeň
Obor
Mzda
29000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta