GIT Consult

IT analytik

IT analytik Publikováno: 30.05.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Analýza potřeb pro klíčové systémy
Spolupráce na formulaci a uzavření zadání s business útvary
Tvorba dopadových analýz a odhadů
Analýza dat jako podklad funkčních návrhů
Tvorba funkčních designů a gap analýz
Komunikace s business zadavateli a externími dodavateli
Spolupráce s analytiky součinných aplikací, technickým a testovacím týmem
Tvorba a údržba dokumentace (funkční, procesní, uživatelské)
Revize technických návrhů ve vztahu k funkčním požadavkům, návrh oblastí funkčního testování
Rozvoj a údržba analytických standardů v rámci společnosti

Požadavky

- Předchozí praxi na pozici IT analytika
- Praktické znalosti SQL, XML, CASE nástroje Enterprise Architect (UML, BPMN, konkrétně práce s diagramy)
- Znalost nástroje JIRA, Axure výhodou
- Osobnostní předpoklady: samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, chuť učit se nové věci.

Nabízíme

- Perspektivní práci v stabilní společnosti s mezinárodním zázemím.
- Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu.
- Příjemné pracovní prostředí (na práci máme klid i v kanceláři, žádný velký open space).
- Po zapracování možnost home office.
- Širokou paletu benefitů: odborná školení, stravenky, v roce možnost mít až 31 dní volna, firemní aktivity (BBQ party, rodinný den, letní sportovky, vánoční večírek), firemní posilovna zdarma, Multisport karta, slevy na pojištění a jiné, např. na divadlo, vitamíny, oblečení, elektroniku atd.

Region
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko