GIT Consult

IT analytik

IT analytik Publikováno: 08.07.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- Spolupráce na zadání s business útvary a IT
- Analýza dat jako podklad funkčních návrhů
- Příprava odhadů pracnosti a termínů dodávek
- Tvorba datových přenosů
- Tvorba a údržba dokumentace (funkční, logické architektury, relačního modelu)
- Koordinace realizačních týmů při integračních testech a podpora testů
- Spolupráce s analytiky součinných aplikací, interními zadavateli a s navazujícím technickým týmem

Požadavky

- Předchozí praxi na obdobné pozici (IT nebo datový analytik, tester, vývojář)
- Dobrou znalost SQL
- Znalost jazyka UML a case nástrojů (např.Enterprise Architect)
- Znalost architektury a návrhu relačních databází
- Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B1)
- Analytické a koncepční myšlení (strukturovaný pohled, analýza systému včetně syntézy, dekompozice problematiky)

Nabízíme

- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost home office
- 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna
- Multisport karta
- Program Cafeterie
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce
- Firemní notebook a služební telefon

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko