GIT Consult

IT Analytik – oblast investic

IT Analytik – oblast investic Publikováno: 08.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· Zpracování business, funkční a integrační analýzy.
· Analýza požadavků, příprava specifikace a jejich zapracování do jednotlivých „sprintů“.
· Analýza a ověřování, že veškeré položky „backlogu“ (požadovaných funkcionalit) jsou v souladu s prioritami tribu a squadu a také se zákaznickými cestami, strategií, business architekturou a s předpisy a regulačními požadavky.
· Analýza a zpřesňování vzájemné závislosti mezi „epics“ a „user stories“ a jednotlivými dodávkami produkovanými různými squady/triby.
· Navrhování procesů, rozhraní a datové struktury podle architektonických konceptů a vzorů (definovaných enterprise architekty).
· Příprava série testovacích skriptů pro funkční/integrační/regresní testování (včetně jejich automatizace), specifikace rozsahu celého testování a aktivní testování řešení.
· Udržování parametrizace aplikací, provádění analýzy dat, modelování a správa datového modelu a příprava dokumentace k určité aplikaci nebo k určitému řešení.
· Přímé podílení se na vývoji produktu (v rámci svých dovedností a kompetencí). Společně s ostatními definování, jak navrhnout a vyvinout produkt na základě vstupů od externího i interního klienta. Následně pak další práce na jeho vylepšování.

Požadavky

· analytické myšlení a přístup, projektové plánování, schopnost definice požadavků, soft-skills
· znalost analytických postupů, nástrojů a metodik
· velkou výhodou je znalost služeb a produktů v oblasti zhodnocení peněz (investiční produkty, produkty se státní podporou, vkladové produkty), včetně digitálních kanálů
· analytickou znalost zákaznických cest a jednotlivých klientských segmentů, pro které budete navrhovat řešení produktů a služeb

Nabízíme

· práce v agilním prostředí
· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění až do výše 25 000 Kč/rok
· vzdělávací a rozvojové akce
· účast na školeních a konferencích
· stravenky (v hodnotě 110 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko