GIT Consult

IT analytik – security tým

IT analytik – security tým Publikováno: 08.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· Práce v týmu, jehož úkolem je rozvoj interního IAMu.
· Komunikace se zástupci interních útvarů podílejících se na dodávce dílčích částí řešení a zástupci externího dodavatele.
· Analýzy nových a změnových požadavků na systém, jejich popis a příprava k realizaci externím dodavatelem.
· Podpory útvarů zajišťujících provoz řešení a podporu koncových uživatelů.
· Aktivní spolupráce na dokumentaci řešení.
· Testování nasazených řešení.

Požadavky

· Znalost procesního modelování a realizace různých typů analýz (UML, BPMN, CASE, apod.)
· Znalost metodiky ITIL
· Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio, Project), Enterprise Architect
· Komunikativní angličtina

Nabízíme

· práce v agilním prostředí
· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění až do výše 25 000 Kč/rok
· vzdělávací a rozvojové akce
· účast na školeních a konferencích
· stravenky (v hodnotě 110 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko