GIT Consult

IT Analytik/čka pro oblast bezpečnosti

IT Analytik/čka pro oblast bezpečnosti Publikováno: 08.10.2018

Prestižní finanční instituce působící na českém kapitálovém trhu.

Náplň práce

- Analýza obchodních požadavků a specializace dopadů do IT bezpečnostních systémů
- Zajištění sběru a správy komplexních požadavků, spolupráce se zadavateli na jejich upřesnění
- Vypracování dopadových analýz požadavků v doméně Security
- Spolupráce při přípravě testovacích strategií, scénářů a technického designu.
- Aktualizace, údržba a rozvoj analytické dokumentace.
- Ohodnocování požadavků na změny IS v doméně Security
- Proaktivní spolupráce s dodavateli klíčového SW (lokální i mezinárodní)

Požadavky

- Praxe v analýze projektových požadavků alespoň 1 rok
- Znalost analýzy požadavků na změny v Security systémech výhodou
- Zkušenosti s projektovou metodikou (RUP, Cobit, ITIL,..)
- Orientace v oblasti technologií autentizace a autorizace uživatele IT systémů (včetně PKI) výhodou
- Orientace v oblasti řešení a technologie řešící oblast auditních a bezpečnostních událostí výhodou
- Znalost některého z nástrojů pro podporu analýzy (Enterprise Architect, Power Designer)

Nabízíme

- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
- 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, sleva na bankovní produkty, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna, Cafeterie
- Pružnou pracovní dobu a využití Home office

Region
Obor
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko