GIT Consult

IT Business Analyst – Finance a Retail

IT Business Analyst - Finance a Retail Publikováno: 28.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Hledáme business analytika, který bude znát finanční procesy a finanční toky.

Náplň práce:

- Komunikace s interním zákazníkem
- Sběr a analýza požadavků interních zákazníků na úpravy procesů, případně úpravy nových funkcionalit IT systémů
- Návrh úprav v souladu s technologickou a business architekturou
- Stanete se „vlastníkem“ dané úpravy, kterou jste analyzoval
- Budete poskytovat konzultace a dohlížet během vývoje i testů na to, aby předání zákazníkovi bylo skutečně to, co jste na začátku navrhl
- Tvorba funkční specifikace
- Prezentace výsledků analýz
- Definice seznamu změn v systémech
- Sledování správnosti realizace až po uvedení do živého provozu

Požadavky

- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
- zkušenost s analýzou SW řešení
- analytické myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech
- komunikativnost, pozitivní přístup, snaha hledat řešení, tah na cíl
- schopnost týmové spolupráce
- ochotu vzít na sebe zodpovědnost
- chuť učit se nejen problematiku retailové a finanční oblasti a návrhů SW systémů
- znalost českého nebo slovenského jazyka, znalost angličtiny
- znalost alespoň základních principů relačních databází, základní schopnost tvorby SQL dotazů

Nabízíme

- garantovaný 13. plat
- zázemí stabilní globální společnosti
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké slevy
- flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko