GIT Consult

IT Project Manager

IT Project Manager Publikováno: 14.12.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Budete zodpovídat za výkonnostní procesní řízení komplexních IT projektů.

Výkonnostním rozumíme strukturovanou analýzu problému do účelných bloků, ke kterým je koordinována agenda a kapacity pracovních týmů (interních i externích).

Komplexním rozumíme různou povahu a rozsah projektů (ty mohou být různého zaměření: implementace nového systému/technologie) a zohlednění jejich vzájemných závislostí a propojení do stávajících firemních procesů.

Vnesete disciplínu do procesu vývoje, bude rozdělovat zodpovědnosti v rámci týmu, včasně řídit a reportovat rizika a říkat si o chybějící vstupy. Budete zastávat roli inovátora se zaměřením na kvalitu a výsledek.

Musíte mýt silný smysl pro dodání oproti zadání v kvalitě/čase/rozpočtu a průběžně reportovat o stavu projektu.

Hlavní úkoly:
  • Řízení IT projektů na lokální i mezinárodní úrovni
  • Sestavení projektového týmu a určení mentora projektu
  • Vedení seznamu otevřených bodů
  • Organizace a koordinace setkání projektového týmu za účelem shrnutí statusu projektu
  • Eskalace problémů, které by mohly ohrozit úspěšnost projektu
  • Administrativní úkoly spojené s organizací projektu
  • Spolupráce s dodavateli a konzultantskými společnostmi
  • Kontrola a aktualizace definovaných pracovních postupů

Požadavky

  • VŠ ekonomického vzdělání nebo technického zaměření (nebo SŠ s praxí 4+ let)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou
  • Znalost MS Office a nástrojů projektového řízení
  • Zkušenost s řízením IT projektů napříč odděleními (znalost progresivních metodik výhodou)
  • Vysoký fokus na dodání, vytrvalost, zkušenost s prací v prostředí změny
  • Schopnost naslouchat, vyhodnocovat, organizovat a spojovat tým

Nabízíme

  • garantovaný 13. plat
  • po zapracování 25 dní dovolené
  • zaměstnanecké slevy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
  • zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Region
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko