GIT Consult

IT specialista pro oblast Cisco IP telefonie

IT specialista pro oblast Cisco IP telefonie Publikováno: 21.06.2020

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Budeš pracovat na řadě zajímavých projektů, například z oblastí kontaktních center, sítích WAN, cloudových aplikací či open source projektech v oblasti datových center.

Náplň práce:
- Práce na servisních požadavcích zákazníků v oblasti Cisco IP telefonie a Cisco kontaktních centrech
- První a druhá úroveň podpory při řešení poruchových stavů
- Správa systémového prostředí
- Zapracování nových změn, konzultace se zákazníky a spolupráce na projektech

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, ochotu a schopnost učit se nové technologie
- 2 roky praxe v oblasti řešení incidentů a změn na Cisco IP telefonii a Cisco kontaktních centrech
- Orientace v produktech ZOOM CallREC a tarifikace 2RING výhodou
- Základní znalosti sytému Linux a skriptování
- Znalost fungování síťové komunikace a SIP protokolu
- Certifikace CCNA/CCNP collaboration výhodou není podmínkou
- Základní znalosti SQL,DNS,AD
- Znalost anglického jazyka - úroveň B1/B2
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením automobilu

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů nemocenské
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko