GIT Consult

IT Support Specialist

IT Support Specialist Publikováno: 31.12.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Baví tě IT podpora a máš s ní už nějaké zkušenosti? Líbí se ti ten pocit, když se ti podaří vyřešit problém? Nabízíme možnost pracovat v multikulturním prostředí americké konzultantské společnosti, kde se dává přednost kvalitě před kvantitou a podporuje se kariérní růst.
- Prémiová podpora interních uživatelů po celém světě i tady v Praze. Pomáhal/a bys řešit jejich problémy v IT oblasti tak, aby se jim s technikou pracovalo co nejlépe.
- Troubleshooting, vzdálené připojení a podpora pracovních stanic by byly tvůj každodenní chleba
- Pracoval/a bys s Windows OS, MS Office, Lotus Notes, VPN a dalšími BI a cloudovými nástroji. Využíval bys zdroje a nástroje uvnitř týmu i spolupracoval s jinými úseky podpory.
- Aktivně bys využíval/a angličtinu

Požadavky

Kromě dohodnuté mzdy společnost nabízí široký balíček zaměstnaneckých benefitů. Těšit se můžeš například na celosvětově platné zdravotní pojištění pro sebe a členy rodiny nebo na propracovaný systém jazykových kurzů.
Máš chuť stále se učit a prohlubovat znalosti IT technologií? Na vzdělání a osobní rozvoj je kladen velký důraz. Společnost poskytuje řadu školení v oblasti hard skills i soft skills (komunikace, prezentace, time management atd.). Samozřejmostí je cenná zkušenost z prostředí jedné z předních celosvětových společností a kanceláře v centru Prahy.

Nabízíme

Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem je nutnou podmínkou. Angličtina je oficiálním jazykem společnosti. Další cizí jazyk na komunikativní úrovni výhodou.
Pracovní zkušenost v oblasti IT podpory alespoň 1 rok spolu se solidní znalostí OS Windows (7 a 8), MS Office a Lotus Notes. Výhodou orientace v dalších tématech – Apple OS, VPN, Blackberry a mobilní zařízení.
Analytické myšlení a obratnost v komunikaci (v AJ) jsou klíčové osobnostní předpoklady pro tuto pozici.

Tahle práce tě zaujala? Budu se těšit na tvůj životopis v anglickém jazyce.

Region
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Kristina Nohavicová