GIT Consult

IT Team Leader

IT Team Leader Publikováno: 14.09.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vedení interního IT týmu (1-2 členů)
- Tvorba strategie v rámci rozvoje IT
- Správa IT budgetu
- Technická podpora interních zaměstnanců
- Instalace a konfigurace techniky
- Správa HW a SW (platformy Windows, Linux i MacOS)
- Základní správa domény Active Directory, GSuite a dalších firemních služeb
- Školení zaměstnanců na nové a stávající technologie
- Realizace nových IT projektů, včetně testování
- Práce s technikou a podpora na firemních akcích

Požadavky

- Zkušenosti s vedením týmu
- Zkušenosti se strategickým plánováním a vedením IT projektů
- Dobrá znalost Windows a Linux prostředí (MacOS výhodou)
- Znalost Atlassian toolů - Jira, Confluence – výhodou
- Znalost Slack, Asana – výhodou
- Znalost AD, GSuite, MS Office, MS SQL, rpi
- Znalost Win serverů a serverových služeb
- Alespoň základní znalost Linux serverů
- Orientace v oblasti IT bezpečnosti, GDPR a v současných technologiích
- Orientace v problematice sítí (základy L2 + L3)
- Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
- ŘP skupiny B
- Komunikační dovednosti a ochota pracovat s lidmi
- Schopnost a ochota neustále se vzdělávat a učit novému

Nabízíme

- Práce s novými technologiemi
- Prostředí, kde můžete přicházet s novými nápady
- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
- Kancelář v centru Prahy
- Denní přísun vitamínů přímo na pracovišti
- Fotbálek, šipky, a Xbox pro odpočinek, a mnoho dalšího
- Benefitní systém Cafeteria
- Relaxační cvičení na pracovišti
- Výuka angličtiny

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko