GIT Consult

J2EE programátor

J2EE programátor Publikováno: 08.10.2018

Popis zaměstnavatele

Významná společnost působící v oblasti pojišťovnictví

Náplň práce

- Jsme tým zkušených programátorů, kteří si navzájem radí a pomáhají.
- Pracujeme na velkých a kritických aplikacích pro obsluhu klientů - když už něco děláme, tak pořádně.
- Umíme ocenit zajímavé a inovativní nápady.
- Zavádíme nové technologie nebo postupy do našich aplikací.
- Spolupracujeme na vývoji týmových vývojářských nástrojů (CI, DevOps, Selenium).

Požadavky

- Znalost Java, SQL, princip verzování kódu, HTML, JS, základní přehled JEE
- Výhodou: povědomí o EJB, Spring 4, JDBC, Tomcat, Weblogic, JS frameworky, jako je Angular 1,2, Ant, Maven, SVN, Git, Jenkins, Sonar, JIRA

Nabízíme

- Práci na HPP
- Získání znalostí z velké společnosti
- Technická školení
- Firemní notebook, služební telefon/SIM
- Možnost home office
- Široké spektrum firemních benefitů: stravenky, 25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, 2 dny osobního volna, 2 dny na dobrovolnictví, letní sportovní hry, firemní posilovna, příspěvek na životní a důchodové pojištění, slevy na produkty společnosti a partnerských firem atd.
- Sídlo v Praze 4, nástup dohodou

Region
Obor
Nástup
Dohodou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko