GIT Consult

Java developer

Java developer Publikováno: 30.05.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· Návrh, vývoj a testování nových funkcí
· Účastnit se všech fází cyklu vývoje softwaru: od návrhu a vývoje až po nasazení a údržbu
· Tvorba spolehlivého frameworku, aby se zajistila stabilita na platformě jak z hlediska provozuschopnosti, tak i výkonu
· Technologie, se kterými pracujeme jsou - Java, Spring, Spring Boot, Hibernate, Oracle, Weblogic, Maven, Teamcity

Požadavky

· Výhodou jsou znalosti JavaScript nebo zkušenosti s mobilním vývojem
· 3 roky zkušenosti se softwarovou architekturou
· 3 roky zkušeností s používáním Java
· Schopnost implementovat rozhraní API REST
· Zkušenosti s používáním moderních a funkčních programovacích stylů
· Máte vynikající čistotu kódu
· Máte smysl pro detail
· Jste teamový hráč

Nabízíme

· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění
· vzdělávací a rozvojové akce
· stravenky (v hodnotě 95 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko