GIT Consult

Java developer

Java developer Publikováno: 28.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vývoj a údržba aplikací na platformě JAVA EE v segmentu automotive
- Analýza zákaznických požadavků
- Tvorba technické dokumentace
- Testování a nasazování aplikací do produkčního prostředí

Požadavky

- Znalost Java SE, min. 2 roky komerční praxe
- Alespoň základní zkušenost s Java EE
- Znalost návrhových vzorů
- Znalost relačních databází a jazyka SQL
- Znalost UML2
- Samostatnost, ale i schopnost efektivně komunikovat
- Znalost AJ alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
- Výborná znalost češtiny (min. C1) – nezbytná podmínka
- Výhodou je vše, co umíte navíc: například znalost SQL, zkušenost s Maven / ANT, Hibernate, SOAP, REST, Struts 1, EJB2, JBoss, WebSphere, MVC frontend framework, AngularJS, Eclipse, Webstorm, Jenkins, Sonar, Enterprise Architect

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr nebo IČO (dle přání uchazeče)
- Pracovní smlouva pro zaměstnance: na dobu neurčitou
- Pružní pracovní doba (pevné jádro 10:00 - 15:00)
- Pracoviště: Praha – Florenc
- Tým má více než 60 lidí (vývojáři, projektoví manažeři, contract manager)
- Celý tým pracuje pro hlavního klienta
- Dress code není zaveden

Zaměstnaněcké benefity:

- Odborné školení v souhrnné délce 6 dnů/ kalendářní rok
- Podporujeme získávání odborných certifikátů
- Půlroční odměny
- Příspěvek na životní pojištění/důchodové připojištění
- Multisport karta, plně hrazená zaměstnavatelem.
- Stravenky
- Relax room pro duševní i tělesnou regeneraci přímo na pracovišti
- Superkávovar a čerstvé ovoce každý den
- Zajímavé firemní akce
- Jazykové kurzy přímo na pracovišti: angličtina, francouzština, němčina a španělština.
- Pravidelné firemní snídaně
- Přátelský tým
- Možnost zapojení do přednáškové činnosti (máme navázánu spolupráci s vysokými školami, kde pořádáme odborné přednášky) - nabízíme možnost přednášení na VŠ všem zaměstnancům, kteří o to projeví zájem.

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko