GIT Consult

Java developer – IoT platforma

Java developer – IoT platforma Publikováno: 10.01.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Konfigurace datových přenosů mezi aplikacemi HTML
- Drobné úpravy stávajících aplikací
- Změny konfigurace
- Kontroly logů
- Práce s běžícími službami
- Tvorba a úprava konektorů mezi aplikacemi (prostřednictvím např. webových služeb)
- Úprava frontendových aplikací
- Integrační platforma (Red Hat Fuse),
- Single sign-on (Red Hat SSO),
- IoT platforma
- Aplikační server (Red Hat EAP)
- Databázový server (CasandraDB, MariaDB)
- Custom vývoj (TICKStack)
- Workflow engine (NODE-RED)

Požadavky

- Hledáme nadšence, který dostane prostor se vybrané technologie naučit.
- Současně budete mít možnost samostatně pracovat na zajímavých projektech jak dovnitř společnosti, tak směrem ke klientům.
- Znalost IT technologií
- Integrace aplikací
- Výhodou je znalost zkušenost s Red Hat Fuse či jinou integrační platformou soubory pro výměny dat
- Výhodou je znalost některého z uvedených formátů: JSON, YAML, XML
- Znalost Java minimálně na úrovni absolventa VŠ se zaměřením na programování
- Výhodou je znalost webových služeb (např. REST, SOAP) nebo Java framework GWT / Vaadin

Nabízíme

- 2x do roka se vyplácí bonus 12% z hrubé mzdy, co vychází jako 13.plat
- pružní pracovní doba - 9,00 - 14,30 tam musí být, vyrovnávací období je týden (aby jste měli 40 hodin odpracováno)
- téměř nulová fluktuace na IT
- opravdu hodně velké možnosti na školení a rozvoj - HR to hodně podporuje
- lidi si ve firmě tykají, kultura je neformální a atmosféra velmi dobrá, není dresscode
- kolárna a sprcha
- možnost parkovat na vlastním parkovišti, kdyby se náhodou stalo, že se tam někdo nevejde, tak v okolí nejsou zony a je možné parkovat i tam
- moc hezké prostory
- firemní akce, teambuildingy
- hackatony, konference
- ve firmě není potřeba angličtina

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko