GIT Consult

Java / JavaScript developer pro vývoj webu

Java / JavaScript developer pro vývoj webu Publikováno: 30.05.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Chceme, aby webové stránky našich firme poskytly klientům vždy to, co hledají a potřebují. Ať si nás otevřou v PC, mobilu či tabletu, ve všech případech se chceme líbit a snadno používat. Protože cílů není málo, hledáme parťáka, který s námi bude hledat nové cesty, jak posouvat weby dál.

Požadavky

Hledáme někoho, kdo má rád jazyky Java (Spring Framework, Liferay) nebo JavaScript (React, Redux, Webpack) v různé kombinaci a zajímá se o nové technologie.
Co neznáš, to se naučíš u nás nebo společně s námi na nějaké konferenci.

Nabízíme

- Smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR
- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Příjemný a pohodový kolektiv, který se setkává nejen v práci
- Pružnou pracovní dobu
- Flexibilní místo výkonu práce (min. 2 dny v týdnu v kanceláři v Hradci, zbytek týdne dle domluvy možnost home office)
- Firemní notebook a služební SIM
- Přes 100 různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, Multisport karta, Cafeterie atd.
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce

Místo výkonu
Hradec Králové
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko