GIT Consult

Java programátor – Backend

Java programátor - Backend Publikováno: 29.11.2018

Popis zaměstnavatele

Významná společnost působící v oblasti pojišťovnictví

Náplň práce

- Programování na základě technického designu a konvencí vývoje
- Zajištění technické analýzy dopadu a odhadů pracnosti
- Vytváření, připomínkování a finalizace technického designu
- Technická správa přidělených aplikací
- Zajištění podpory k přiděleným aplikacím

Požadavky

Znalosti, které využijete
- Objektově orientované programování,
- Spring-core, Spring-MVC,
- REST, JSON, Java8,
- Principy psaní „Clean code“,
- Maven, XML,
- Principy testování (JUnit, Integrační test atd.),
- SQL (formou čtení jednoduchých dotazů),
- Project Lombok, Git

Znalosti, které uvítáme
- MyBatis, Gradle, Mockito, Spring-WS, Spring-Data, Spring boot, Spring boot admin, Spring-AOP, Spring –security, XSLT, Hazelcast, Powermock, Assertj, Swagger, SVN, SQL (formou složitých dotazů)

Nabízíme

- Práci na HPP v zázemí stabilní a silné společnosti
- Možnost home office
- Firemní notebook a služební telefon
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené + dalších 6 dní volna, stravenky, příspěvky na penzijní spoření a životní pojištění, sportovní a kulturní aktivity, MultiSport a Makro karta, firemní posilovna, slevy na produkty atd.)
- Sídlo v Praze 4, nástup dohodou

Region
Obor
Nástup
Dohodou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko