GIT Consult

JavaScript vývojář

JavaScript vývojář Publikováno: 29.11.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vývoj a správa pokročilých skriptovaných komponent webových aplikací.
- Analýza, návrh a vývoj nových funkčností.
- Spolupráce na projektech stávajících i nových.

Požadavky

- Velmi dobrá orientace ve fungování prohlížečů a rozdílů mezi nimi.
- Schopnost navrhování vhodných a funkčních řešení v koordinaci se server-side programátory a kodéry.
- Zkoumání a pochopení starších či rozsáhlejších kódů.

Nabízíme

  • Kancelář ve skvěle dostupné lokalitě pár kroků od metra B - Anděl.
  • Relax zónu, kde si můžete dát z kávovaru kávy, kolik vypijete.
  • Balíček benefitů jako je pět týdnů dovolené a dva sick days.
  • Rádi Vám přispějeme na penzijní připojištění i jazykové vzdělávání.
  • Stravenky, které můžete uplatnit v restauracích v okolí i v naší jídelně, kterou máme pár kroků.
  • Pracovní prostředí, kde každý má v rámci kanceláře své pevné pracovní místo.

Region
Obor
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko